آذری: کادر فنی مشکل تیم را حل نماید

بازیکن 170 هزار دلاری پارسال ما سال جاری 370 هزار دلار گرفته است.

آذری: کادر فنی مشکل تیم را حل نماید

به گزارش خبرنگاران ،مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره تساوی تیم فوتبال ذوب آهن مقابل پیکان اینطور حرف می زند: مجددا روی یک اشتباه فردی گل خوردیم. گلی که از 45 متری به ثمر می رسد نیازی به دیوار دفاعی ندارد. در تیم ذوب آهن یک عدم تمرکز در تمام پست هایش وجود دارد. ذوب آهن این قدرت را دارد که وقتی عقب می افتد هم موقعیت ایجاد کند و گل بزند. البته پیکان هم از تیم های خوب لیگ است که مقابل مدعیان لیگ از جمله سپاهان نتایج خوبی گرفته است. از بین بردن این عدم تمرکز در تیم کار کادر فنی است. ما دوباره مقابل پیکان خلاف جریان بازی گل خوردیم. وقتی گل می خوریم حالا باید بدویم تا نتیجه را جبران کنیم. مهارت کادر فنی این است که این مشکل را مرتفع کند و بایستد تا به مبارزه اش ادامه بدهد. ذوب آهن بازیکنان با کیفیتی دارد که همه آنها می توانند بازی نمایند. او در باره گل خوردن مظاهری در این بازی معتقد است: اعتقاد دارم گل پیکان در شرایطی به ثمر رسید که بازیکن این تیم هنگام شوتزنی، رشید مظاهری دروازه بان ما را ماسک نموده بود. نمی دانم چرا یاری داور راحت از کنار این صحنه گذشت وگرنه مظاهری دروازه بانی نیست که از 45 متری گل بخورد. ما باید قوی تر باشیم و به آینده امیدوار ولی نکات ریزی هم هست که باید مورد توجه قرار بگیرد. ذوب آهن را نباید با یکسری از تیم ها مقایسه کرد. بعضی تیم ها سرمایه گذاری زیادی داشتند و بودجه ای 50 میلیارد تومانی دارند. سال گذشته بازیکنی داشتیم که 170 هزار دلار گرفته بود و سال جاری با پیشنهاد 370 هزار دلاری به تیم دیگری رفت. البته منطق ایجاب می نماید این بازیکن برود. آذری از مشکلاتی حرف می زند که از طرف داخلی ها ایجاد می گردد: وقتی روز اول صحبت از بودجه و صندلی تیم می شوند می گویند برایمان فرقی ندارد تیم اول یا هشتم گردد ولی در طول لیگ اتفاق دیگری می افتد. الان که 10 هفته از لیگ گذشته است و اتفاق خاصی رخ نداده که کل مجموعه را زیر سئوال می برند. من از روز اول همه چیز را می دانستم. نمی توانستم دو سه بازیکن را در تیم نگه دارم. همان روز گفتم باید ضریب تحملتان را بالاتر ببرید.

11-320

منبع: ایران ورزشی

به "آذری: کادر فنی مشکل تیم را حل نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آذری: کادر فنی مشکل تیم را حل نماید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید