آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان

به گزارش انجمن پارس، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای جدیدی را در خصوص پرونده های مطروحه صادر کرد.

آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان

به گزارش انجمن پارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال آرای خود را در خصوص تعدادی از پرونده های مطروحه در این کمیته نسبت به برخی باشگاه های مورد شکایت اعلام کرد. آرای صادره شده به شرح زیر است:

در پرونده شکایت حمیدرضا منصوری با باشگاه سپیدرود رشت، کمیته وضعیت با توجه به بررسی پرونده دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستنداً به ماده 198 قانون آیین دادرسی مدنی و 249 قانون تجارت حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ 700 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر کرد.

با توجه به شکایت ولی خورسندی از امید سینک بازیکن باشگاه نساجی مازندران، سینک به پرداخت مبلغ 490 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ 9 میلیون و 800 هزار ریال هزینه دادرسی در حق خواهان (ولی خورسندی) محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوی خواهان را نسبت به مبلغ 140 میلیون ریال مردود و قابل رسیدگی دانست.

در پی شکایت حمیدرضا عسگری از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ 75 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت پیمان پورصادقی از باشگاه شهرداری بندرعباس، کمیته وضعیت با توجه به بررسی پرونده دعوی خواهان را ثابت دانسته و مستنداً به ماده 198 قانون آیین دادرسی حکم به محکومیت خوانده به پرداخت مبلغ 475 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان صادر کرد.

به دنبال شکایت علیرضا فضائلی از باشگاه ملوان بندرانزلی، این باشگاه به پرداخت مبلغ 263 میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت در خصوص خسارات هزینه دادرسی با توجه به عدم مطالبه از سوی خواهان، روبرو با تکلیفی نیست.

با توجه به شکایت ولی خورسندی از فرشاد سالاروند بازیکن استقلال خوزستان، این بازیکن به پرداخت مبلغ 820 میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت 16 میلیون و 400 هزار ریال هزینه دادرسی در حق ولی خورسندی محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت دعوی خواهان را نسبت به مبلغ 350 میلیون ریال مردود و قابل رسیدگی دانست.

گفتنی است آرای صادره ظرف مدت 7 روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدید نظرخواهی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید