آزادسازی سهام عدالت تا چه زمان مهلت دارد؟

به گزارش انجمن پارس، مشمولان سهام عدالت تا دهم خرداد ماه سال جاری فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه سهام عدالت به آدرس www.samanese.ir یکی از دو روش آزادسازی به شیوه مستقیم یا غیر مستقیم را انتخاب نمایند و از مزایای سهام خود برخوردار شوند.

آزادسازی سهام عدالت تا چه زمان مهلت دارد؟

به گفته علیرضا صالح رئیس خصوصی سازی مشمولان سهام عدالت سی روز (از دهم اردیبهشت تا دهم خرداد) فرصت دارند تا در مورد انتخاب روش مستقیم و غیر مستقیم تصمیم بگیرند، چنانچه هرکسی فکر می نماید که می تواند مدیریت و مالکیت مستقیم سهم خود را داشته باشد، باید وارد سامانه گردد وگزینه روش مستقیم را انتخاب کند.

لازم به ذکر است، بر اساس اعلام قبلی چنانچه هرکدام از سهامداران در بازه زمانی معین شده در مورد شرایط سهام خود تصمیم نگیرند و خودشان یکی از این دو روش معین شده (مستقیم و غیر مستقیم) را انتخاب نکنند، در خاتمه مهلت اعلام شده به صورت اتوماتیک روش غیر مستقیم برای آن ها انتخاب خواهد شد.

پس از آنکه رهبر انقلاب موافقت شان را با آزادسازی سهام عدالت طی ابلاغیه ای اعلام کردند، تا ظهر دیروز حدود یک میلیون و 350 هزار نفر با مراجعه به سامانه سهام عدالت در سازمان خصوصی سازی به نشانی (www.samanese.ir) تکلیف سهام خود را معین کردند.

منبع: فرارو

به "آزادسازی سهام عدالت تا چه زمان مهلت دارد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادسازی سهام عدالت تا چه زمان مهلت دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید