احمد خلیل: در تیم مان 23 عمر عبدالرحمان داریم

دون شک وجود چنین بازیکنی برای هر تیم می تواند غنیمت محسوب گردد؛ اما من شک ندارم تمامی بازیکنان لیست 23 نفره تیم ملی یک عمرعبدالرحمن هستند.

احمد خلیل: در تیم مان 23 عمر عبدالرحمان داریم

احمد خلیل مهاجم خطرناک تیم ملی امارات ومرد اول قاره در سال 2015 در خصوص شرایط این تیم در جام ملت های آسیا گفت: ما در حال حاضر آمده جنگیدن با رقبایمان در خانه خودمان هستیم و من فکر می کنم زاکه رونی سرمربی تیم ملی علاوه بر شناخت خوبی که نسبت به بازیکنان خودمان پیدا کرده اطلاعات کاملی درباره دیگر تیم های آسیایی پیدا کرده و بازیکنان نیز انگیزه فراوانی جهت حضور در این مسابقات و شاد کردن دل مردم دارند.

او که خودش در طی 73 بازی ملی موفق به زدن 37 گل شده است درباره غیبت ستاره بی چون و چرای تیمشان عمر عبدالرحمن اشاره نمود: بدون شک وجود چنین بازیکنی برای هر تیم می تواند غنیمت محسوب گردد؛ اما من شک ندارم تمامی بازیکنان لیست 23 نفره تیم ملی یک عمرعبدالرحمن هستند و من اطمینان دارم همگی این بچه ها با قلبشان بازی می نمایند و برای رسیدن به فینال و خوشحالی مردم تمام کوشش خود را می نمایند.

احمد خلیل که در حال حاضر در باشگاه الاهلی بازی می نماید گفت: ما می دانیم که مردم از عدم راه یابی ما به جام جهانی ناراحت شدند؛ اما مجموعه تیم در حال حاضر تمام فکر و ذکرشان معطوف به جام ملت های آسیا است تا با رسیدن به عنوان قهرمانی دوباره باعث شادی ملت عزیزمان شویم.

3-220

منبع: ایران ورزشی

به "احمد خلیل: در تیم مان 23 عمر عبدالرحمان داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احمد خلیل: در تیم مان 23 عمر عبدالرحمان داریم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید