اختصاص یک ونیم میلیارد تومان برای تجهیز استادیوم فولاد خوزستان

به گزارش انجمن پارس، مدیرعامل باشگاه فولاد از اختصاص یک میلیارد و 500 میلیون تومان از سوی اداره کل ورزش استان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان برای آماده سازی استادیوم شهدای فولاد اطلاع داد.

اختصاص یک ونیم میلیارد تومان برای تجهیز استادیوم فولاد خوزستان

به گزارش انجمن پارس و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، حبیب الله رضایی با اشاره به بازدید روز گذشته مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان از مجموعه فولاد و استادیوم این باشگاه، گفت: در راستای ایجاد امنیت و رفاه حال تماشاگران و فروش بلیت الکترونیکی، قرار شد مبلغ یک میلیارد و 500 میلیون تومان از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان و سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان برای آماده سازی استادیوم شهدای فولاد اختصاص پیدا کند.

وی اضافه کرد: در این بازدید مدیرکل ورزش استان تاکید داشت که استادیوم شهدای فولاد از سرمایه های خوزستان محسوب می گردد که همه باید برای آماده سازی هرچه بهتر آن کوشش کنیم زیرا کیفیت این استادیوم به رشد و رونق هر چه بیشتر فوتبال خوزستان یاری شایانی دارد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان گفت: کوشش مجموعه شرکت و باشگاه نیز این است که استادیوم شهدای فولاد در لیگ نوزدهم به شایستگی از حریفان میزبانی کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اختصاص یک ونیم میلیارد تومان برای تجهیز استادیوم فولاد خوزستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص یک ونیم میلیارد تومان برای تجهیز استادیوم فولاد خوزستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید