امکان استفاده از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی مهیا شد

به گزارش انجمن پارس، پس از گذشت سه ماه از تعطیلی کتابخانه ملی ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا امکان استفاده از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی با حفظ چارچوب های بهداشتی و شرایط خاص مهیا شده است.

امکان استفاده از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی مهیا شد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری انجمن پارس، اداره کل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اعلام نمود، مرحله اول بازگشایی کتابخانه ملی ایران از تاریخ 17 خردادماه انجام شد و در مرحله دوم که از فردا سه شنبه 27 خرداد 1399 شروع و اجرایی می گردد؛ امکان استفاده از تالارهای مطالعه با حفظ چهارچوب های بهداشتی و تمهید شرایط مناسب محقق خواهد شد.

بر این اساس شرایط بازگشایی تالارها به توضیح زیر اعلام شده است:

1- از تاریخ 27 خردادماه، تالارهای تخصصی و عمومی کتابخانه ملی ایران تنها برای اعضای پژوهشی قابل استفاده است. بدیهی است نوع عضویت مراجعان بر روی کارت درج شده است.

2- به منظور رعایت چهارچوب های بهداشتی، ورود هر گونه منبع به داخل تالارهای عمومی و تخصصی (به جز چند برگ کاغذ، اتوماتیک یا مداد و رایانه شخصی) ممنوع است و تقاضا می گردد اعضا محترم از آوردن جزوات و کتب شخصی خود برای استفاده در تالارهای عمومی و تخصصی خودداری نمایند.

3- ساعات ارائه خدمات از 8 صبح الی 16 خواهد بود.

4- علاوه بر روزهای اداری هفته، روزهای پنجشنبه و آدینه و سایر ایام تعطیل نیز امکان استفاده از تالارها وجود خواهد داشت.

5- به منظور حفظ سلامت اعضا و کارکنان کتابخانه ملی، رعایت چارچوب های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا الزامی است و لازم است همه مراجعان کتابخانه ملی از ماسک یا شیلد استفاده نمایند.

6- بدیهی است طی روزهای آینده و به صورت تدریجی دامنه سرویس دهی به اعضای کتابخانه ملی افزایش خواهد یافت.

4028/پ

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "امکان استفاده از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی مهیا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان استفاده از تالارهای مطالعه کتابخانه ملی مهیا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید