باشگاه استقلال: در زمینی به جز آزادی با سایپا بازی نمی کنیم

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، هادی مباشری، معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره شایعه تغییر محل برگزاری دیدار استقلال و سایپا گفت: ما پیش از این به سازمان لیگ اعلام کردیم که آزادی استادیوم تحت اجاره استقلال است و این استادیوم را به سازمان لیگ در ابتدای فصل معرفی کردیم و نمی توانیم در زمین دیگری به میدان برویم.

باشگاه استقلال: در زمینی به جز آزادی با سایپا بازی نمی کنیم

مباشری در واکنش به این موضوع که مسئولان مجموعه آزادی اعلام کردند نمی توانند میزبان استقلال و سایپا باشند، اعلام کرد: حق دارند این را بگویند زیرا آنها می خواهند زمین را برای دیدار آسیایی آماده نمایند، اما ما نیز نمی توانیم در زمین دیگری به میدان برویم و به همین دلیل بازی باید به زمان دیگری موکول گردد. شرایط مصدومیت بازیکنان ما و عادت بازیکنان به دیدارهای خانگی در آزادی اجازه نمی دهد که ما ورزشگاه خود را تغییر دهیم.

معاون اجرایی باشگاه استقلال درباره تغییر برنامه دیدار با پدیده، اعلام کرد: دوستان فراموش نموده بودند که بازی فینال 19 آبان برگزار می گردد و بازی ما که 2 آبان بود را به 18 آبان منتقل کردند و حالا متوجه این موضوع شدند. موضع باشگاه در این باره نیز کاملا تعیین است و ما در ورزشگاهی جز آزادی به میدان نخواهیم رفت زیرا منافع هر باشگاهی این است که در ورزشگاه خانگی به مصاف حریفان برود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "باشگاه استقلال: در زمینی به جز آزادی با سایپا بازی نمی کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال: در زمینی به جز آزادی با سایپا بازی نمی کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید