برانکو ایوانکوویچ: من همواره می توانم مذاکره کنم، برای قهرمانی احتیاج به 4 امتیاز داریم

به گزارش انجمن پارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در هر صورت از دو بازی آینده چهار امتیاز می خواهیم که قهرمانی خود را تثبیت کنیم، دیدار با تراکتور سومین دربی ما بود، در واقع ما هیچ یک از دربی ها را نباختیم.

برانکو ایوانکوویچ: من همواره می توانم مذاکره کنم، برای قهرمانی احتیاج به 4 امتیاز داریم

به گزارش خبرنگار ورزشی انجمن پارس، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (پنجشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع انجمن پارس گفت: بازی دیروز عالی بود در یک فضای بی نقص فوتبالی.داوری عالی بود فقط متأسفیم که نبردیم. با توجه به بازی که تراکتورسازی انجام داد با لیاقت یک امتیاز را گرفتیم. بعد از اینکه یک بر صفر جلو بودیم موقعیت ها را استفاده نکردیم. در هر صورت از دو بازی آینده چهار امتیاز می خواهیم که قهرمانی را تثبیت کنیم. این سومین دربی ما بود. در واقع ما هیچ یک از دربی ها را نباختیم. با توجه به شرایطی که پیش می رود باید از امتیازات راضی باشیم.

وی درباره عدم حضور طرفداران تیم پرسپولیس در استادیوم یادگار امام (ره) توضیح داد: مثل اینکه صلاح نبوده به استادیوم بیایند. در هر صورت طرفداران نرفتند. ما گله ای از تبریز نداریم. در این شهر جو خوب بود، فقط تماشاگران نبودند. بازیکنان محترمانه جنگیند. از همه مهم تر داوری بود که عالی عمل کرد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره واکنش به طرح دوباره این سوال گفت: این ها را دیگر سوال نکنید. نرفتند دیگر.

برانکو در خصوص اینکه تمرکز تیمش روی بازی با پاختاکور ازبکستان است، یادآور شد: ما باید بدانیم تراکتورسازی تمام دربی های خود را برده است. استقلال، سپاهان و پدیده را شکست داده و فقط ما با این تیم مساوی نموده ایم. تراکتورسازی تیم خوبی است، مربی عالی هم دارد که مربی تیم ملی و تیم های خوبی بوده است. تعداد بازیکنان با کیفیت خوبی هم خریدند. این تیم سه بازیکن ملی پوش و کاپیتان تیم ملی را خریده است. آن ها تیم عالی دارند. طبیعی است ما هم می خواهیم بهتر و بهتر باشیم. بله ما بازی به بازی پیش می رویم. الآن تمرکزمان روی بازی با پاختاکور است. شنبه می رویم برای این بازی. برنامه سخت و فشرده ای داریم اما می رویم که حداکثر امتیازها بگیریم. قبلاً هم در خصوص بازی با پاختاکور گفتم. آن ها هشت ملی پوش دارند. تیم خوبی هستند طبیعی است تقویت شدند و بودجه بالایی دارند و مسئله ای هم ندارند. عجیب هم نیست با ما و الاهلی و السد در سخت ترین گروه لیگ قهرمانان قرار دارند.

وی در خصوص وضعیت ولادیمیر بودیمیر گفت: این بازیکن هم در رقابت برای تیم اصلی است و امروز هم با ما تمرین کرد.

گفته می گردد برگه فسخ قرارداد شما با باشگاه پرسپولیس روز آدینه صادر خواهد شد و شما می توانید قرارداد خود را فسخ کنید؟ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این سوال گفت: فعلاً تا آخر فصل در این مورد هیچ چیزی نپرسید. ما شش بازی دیگر داریم. از من بپرسید یعنی چه شش بازی؟ ما شش بازی در لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا داریم. اگر هم به فینال جام حذفی برویم، می گردد هفت بازی!

برانکو در ادامه در واکنش به طرح این سوال که چقدر از پرسپولیس حقوق می گیرد؟ مطرح نمود: مگر من از شما می پرسم چقدر حقوق می گیرید که شما از من سوال می کنید.

وی در رابطه با اینکه گفته می گردد در خاتمه فصل مربی آزاد خواهد بود و می تواند با هر تیمی مذاکره کند، گفت: بله من همواره می توانم مذاکره کنم. ما حرفه ای هستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برانکو ایوانکوویچ: من همواره می توانم مذاکره کنم، برای قهرمانی احتیاج به 4 امتیاز داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو ایوانکوویچ: من همواره می توانم مذاکره کنم، برای قهرمانی احتیاج به 4 امتیاز داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید