برترین های فوتبال ایران چقدر جایزه گرفتند، پاداش عجیب مرد سال!

به گزارش انجمن پارس، مراسم برترین های فصل 98-97 فوتبال ایران در حالی در یکی از مجلل ترین هتل های تهران برگزار گردید که مدعوین اندکی داشت. مراسمی که می توانست بسیار مفصل تر برگزار گردد تا تعداد کم حاضران در سالن نیز دست از چرت زدن بردارند و با شکوه برگزار گردد.

برترین های فوتبال ایران چقدر جایزه گرفتند، پاداش عجیب مرد سال!

این مراسم در شرایطی توسط سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال برگزار گردید که پخش زنده هم نشد تا کمتر کسی بتواند از جزئیات برگزاری این مراسم آگاه گردد. برترین های فوتبال ایران در فصل گذشته در حالی برای دریافت جوایز خود روی صحنه می رفتند که انتظار می رفت پاداش ویژه ای در انتظارشان باشد.

علیرضا بیرانوند دروازه بان شماره یک تیم ملی فوتبال ایران بابت عملکردش در چارچوب دروازه پرسپولیس دستکش طلا را همراه با جایزه برترین بازیکن فوتبال ایران از آن خود کرد تا تبدیل به ارزشمندترین بازیکن ایرانی حال حاضر فوتبال ایران گردد.

سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال که برای اهدای جوایز به برترین ها تا آخرین لحظه دنبال اسپانسر بودند توانستند به هر یک از برترین ها ساعت مچی گران قیمتی را اهدا کند. آنها همچنین در کنار این جایزه به علیرضا بیرانوند کارت هدیه 5 میلیون تومانی در کنار یک سکه بهار آزادی پرداخت کردند.

پاداشی که تنها اندازه پاداش یک کلین شیت بیرانوند در پرسپولیس است و نسبت به پاداش هایی که برای لیگ های معتبر اروپایی در نظر گرفته می گردد اصلا قابل مقایسه نیست.

مسئولان برگزارکننده مراسم در حالی پاداش های اندک و ناچیز را برای برترین های فوتبال ایران در نظر گرفتند که برای این مراسم دو اسپانسر داشتند و باید آنالیز گردد که پولی که از اسپانسرها گرفته کجا رفته است که چنین جوایزی را به برندگان داده اند؟

منبع: خبرگزاری مهر

به "برترین های فوتبال ایران چقدر جایزه گرفتند، پاداش عجیب مرد سال!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین های فوتبال ایران چقدر جایزه گرفتند، پاداش عجیب مرد سال!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید