برد دلچسب یوونتوس مقابل لورکوزن، پیروزی راحت بیانکونری

به گزارش انجمن پارس، یوونتوس در دومین دیدارش در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان پیروز شد با نتیجه 3-0 بایر لورکوزن را شکست بدهد.

برد دلچسب یوونتوس مقابل لورکوزن، پیروزی راحت بیانکونری

به گزارش گروه ورزشی انجمن پارس، شاگردان مائوریتزیو ساری که در دیدار قبلی مقابل اتلتیکو مادرید به تساوی 2-2 رضایت دادند، در دیدار امشب برابر حریف آلمانی کار سختی نداشتند و توانستند به یک پیروزی پرگل برسند.

دو تیم بازی را هجومی شروع کردند و در همان دقایق ابتدایی، یکی دو موقعیت خوب روی دروازه ها ایجاد شد اما بازیکنان دو تیم نتوانستند از آنها استفاده نمایند.

در ادامه این یوونتوسی ها بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 14، ارسال خوان کوادرادو یک موقعیت خوب روی دروازه لورکوزن ایجاد کرد اما رونالدو و ایگواین نتوانستند از آن استفاده نمایند.

ولی انتها در دقیقه 17، قفل دروازه لورکوزن باز شد. دفع توپ ناقص یوناتان تاه، پشت محوطه جریمه به ایگواین رسید و او هم با یک شوت دیدنی، دروازه لورکوزن را باز کرد.

بعد از این گل بازی بار دیگر متعادل شد و در دقیقه 26، چیزی نمانده بود که لورکوزن به گل تساوی برسد اما حضور به موقع بونوچی، مانع از گلزنی کوین فولند شد.

در ادامه بازی برای دقایقی از تب و تاب افتاد اما در دقیقه 39، یوونتوسی ها این فرصت را داشتند که به گل دوم برسند اما واکنش دیدنی هرادکی، مانع از گلزنی ایگواین شد.

در دقایق سرانجامی این نیمه باز هم این یوونتوسی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و نیمه اول با فزونی 1-0 یوونتوس به سرانجام رسید.

نیمه دوم را هم دو تیم هجومی شروع کردند. ابتدا این تیم میهمان بود که در دقیقه 48، روی یک ضربه کرنر، خوسه آرانگیس می توانست با ضربه والی دروازه یووه را باز کند اما حضور به موقع الکس ساندرو، مانع از گلزنی او شد.

یک دقیقه بعد نوبت یوونتوسی ها بود تا یک موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد نمایند ولی شوت محکم برناردسکی هم از بالای دروازه به بیرون رفت.

در ادامه باز هم این یوونتوسی ها بودند که توپ و میدان را در اختیار گرفتند و بعد از اینکه رونالدو یک موقعیت خوب را در دقیقه 57 از دست داد، این تیم در دقیقه 61 به گل دوم رسید. روی همکاری خوب ایگواین و رونالدو بود که برناردسکی درون محوطه جریمه لورکوزن صاحب موقعیت شد و با یک ضربه پای چپ دقیق، کار را تمام کرد.

فزونی یووه بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 66 به گل سوم برسند اما حضور به موقع فولند، مانع از گلزنی رونالدو شد.

حملات میزبان ادامه داشت و این تیم یکی دو موقعیت بسیار خوب دیگر را از دست داد تا ایننکه انتها در دقیقه 88، کریس رونالدو اختلاف را به سه گل افزایش داد. روی پاس در عمق دیبالا بود که رونالدو با هرادکی تک به تک شد و با ضربه ای محکم، توپ را از بین پاهای دروازه بان حریف به تور رساند.

در ثانیه های سرانجامی اتفاق خاصی رخ نداد و بازی با فزونی 3-0 یوونتوس به سرانجام رسید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "برد دلچسب یوونتوس مقابل لورکوزن، پیروزی راحت بیانکونری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد دلچسب یوونتوس مقابل لورکوزن، پیروزی راحت بیانکونری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید