به قهرمانی استقلال خوشبین نیستم، بازی هفته اول قابل پیش بینی نیست

به گزارش انجمن پارس، علی شوری در مصاحبه با خبرنگاران در مورد دیدار استقلال و ماشین سازی در هفته اول لیگ برتر گفت: این بازی غیر قابل پیش بینی است چون هفته اول است و هنوز هیچ چیزی از این دو تیم ندیدیم. پس نمی گردد در مورد این بازی صحبت کرد.

به قهرمانی استقلال خوشبین نیستم، بازی هفته اول قابل پیش بینی نیست

وی اضافه نمود: البته این فقط اولین بازی استقلال در فصل نیست که غیر قابل پیش بینی است چون این تیم آنقدر حاشیه دارد که کلا اتفاقاتش غیر قابل پیش بینی و غافلگیر نماینده است.

شوری در ادامه بیان داشت: به نظر من علی خطیر یک عنصر مثبت در استقلال بود و معلوم نشد چرا کناره گیری کرد. بعد از آن هم هیچ تلاشی برای بازگرداندن وی صورت نگرفت. طوری که انگار دوست داشتند او استعفا بدهد.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به تغییرات گسترده این تیم گفت: بازیکنان جوان و خوبی جذب شده اند و اگر این ساختار دو سه سال حفظ گردد، اتفاقات خوبی برای استقلال می افتد. اما در این باشگاه در سه سال گذشته این تغییرات و جود داشته و هر سال کلی بازیکن جابجا شده اند. پس بعید است که بتوانند این ساختار را برای فصل بعد هم حفظ نمایند.

وی تاکید نمود: اگر حاشیه ها و مشکلاتی که باشگاه استقلال دارد را یک تیم بدون طرفدار داشت، تا الان منحل شده بود. اما فشار طرفدار این تیم را حفظ نموده است و اگر هم سال جاری توفیقی به دست آید به خاطر طرفدار و فشار آنها است.

شوری بیان داشت: این حرف چندان خوشایند نیست اما باید بگویم به عنوان پیشکسوت این باشگاه متاسفانه به قهرمانی در این فصل چندان خوشبین نیستم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "به قهرمانی استقلال خوشبین نیستم، بازی هفته اول قابل پیش بینی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به قهرمانی استقلال خوشبین نیستم، بازی هفته اول قابل پیش بینی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید