بوشهر، کمالوند: مقابل پرسپولیس و ذوب آهن مستحق برد بودیم، اتفاقی که در پارس جنوبی افتاد، کم نظیر بود

به گزارش انجمن پارس، سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: اتفاقی که در تیم ما اتفاق افتاده، اگر نگویم بی نظیر بوده، می توانم بگویم کم نظیر است.

بوشهر، کمالوند: مقابل پرسپولیس و ذوب آهن مستحق برد بودیم، اتفاقی که در پارس جنوبی افتاد، کم نظیر بود

به گزارش انجمن پارس از شهرستان جم، فراز کمالوند پس از تساوی بدون گل شاگردانش مقابل تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: از مردم خونگرم و میهمان نواز جم تشکر می کنم. آنها در چند روزی که در شهرستان جم بوده ایم، مهربانی را در حق ما تمام کردند و امیدوارم با ساختن تیمی خوب که بازی روانی ارائه می نماید، آنها را راضی کنیم.

وی ادامه داد: اتفاقی که در پارس جنوبی جم اتفاق افتاده، اگر نگویم در تاریخ فوتبال بی نظیر بوده، می توانم بگویم کم نظیر است. حداقل به یاد نمی آورم از 18 بازیکن یک تیم، 16 بازیکن آن جدید باشند و ما 95 درصد تیم را تغییر دادیم. تعدادی از بازیکنان ما حقوق سال قبل خود را که کم هم نبود، می خواستند و حاضر به مذاکره هم نشدند. ما هم با تعداد زیادی جوان لیگ یکی و چند باتجربه پا به میدان گذاشتیم.

سرمربی پارس جنوبی با اشاره به ارزان قیمت بودن تیمش گفت: قرارداد 10 بازیکن تیم ما بین 200 تا 400 میلیون تومان است و فکر می کنم ارزان ترین تیم مسابقات هستیم، اما مقابل هیچ تیمی کم نمی آوریم. در هفته اول مقابل قهرمان سه دوره لیگ برتر یعنی پرسپولیس به میدان رفتیم و در هفته دوم با تنها تیم ایرانی که از گروهش در لیگ قهرمانان آسیا صعود کرد، بازی کردیم. انصافاً در هر دو بازی هم مستحق پیروزی بودیم. مخصوصاً امروز که در هر دو نیمه کاملاً برتر بودیم و در 25 دقیقه پایانی هم سراسر حمله بودیم.

کمالوند با اشاره به غایبان تیمش در این مسابقه توضیح داد: سه مهاجم خود را در اختیار نداشتیم و خالقی فر هم مصدوم شد. امروز دو مهاجم داشتیم که خط حمله ما با اضافه شدن گودرزی و محمد ابراهیمی، کاملاً جان می گیرد.

فکر می کنم مردم از تیم ما راضی هستند و وعده می دهم پارس جنوبی از هفته چهارم یا پنجم بهتر می گردد. وی ضمن بیان این جمله اعلام نمود: فرصت گلزنی کافی داشتیم، اما در ضربات آخر باید دقت کنیم. از موقعیت های خود استفاده نکردیم و مقابل پرسپولیس هم یک توپ به تیر دروازه زدیم. بازیکنان جدید زیادی داریم که برای هماهنگی، احتیاج به زمان دارند. شکل واقعی تیم پارس را از هفته چهارم یا پنجم می بینید.

سرمربی پارس جنوبی درمورد اعتراض یکی از انجمن پارس به یکی از صحنه های داوری علیه پارس جنوبی گفت: یک صحنه نبود بلکه دو صحنه بود. با توجه به اصرار سازمان لیگ مبنی بر اینکه درباره داوری صحبت نکنیم، فردا در این باره از مجاری قانونی باشگاه اقدام می کنیم.

کمالوند درخصوص فاصله زیاد بین خط هافبک و خط حمله پارس جنوبی گفت: چند مهاجم خود را در این بازی در اختیار نداشتیم. نکته مهم برای من این بود که بعضی بازیکنان لیگ یکی ما از جمله مهدی ترکمان و محمود شفیعی خیلی خوب بودند و بالاتر از حد تصور بازی کردند. مهدی ترکمان امروز پاس گل داد، نفوذ کرد و واقعاً ستاره بازی بود. بازیکنانی چون باصفا و شفیعی برای اینکه اعتماد به نفس بگیرند، احتیاج به زمان دارند. فکر می کنم تیم سال جاری پارس جنوبی تیمی نیست که به سادگی به تیمی ببازد.

وی درخصوص تمجید محمد خرمگاه از تیمش گفت: این نظر لطف خرمگاه بود. ذوب آهن تیمی است که با تیم هایی در سطح الهلال عربستان رقابت می نماید، اما امروز ما سرتر از حریف بودیم.

سرمربی پارس جنوبی درمورد شناختش از مردم شهرستان جم گفت: پدر و مادرم جنوبی هستند و خودم متولد آبادان هستم. به خوبی با خُلق و خوی مردم جنوب آشنا هستم و چنین توقعی هم از مردم بوشهر داشتم. افتخار می کنم مربی تیمی هستم که این طرفداران خونگرم و دوست داشتنی را دارد. من آینده تیم را با این جوانان مستعد و باانگیزه، خیلی خوب می بینم و فکر می کنم اگر این بازیکنان لیگ یکی ما چند بازی دیگر هم به میدان بروند، 20 تا 30 درصد بهتر می شوند.

کمالوند با تمجید از عملکرد شاگردانش در دو هفته ابتدایی لیگ برتر توضیح داد: در بازی اول و دوم اگر نگویم کاملاً از حریفان سرتر بودیم، باید بگویم چیزی از پرسپولیس و ذوب آهن کم نداشتیم و پا به پای آنها بازی کردیم. مسائل زیادی داشتیم که از آن آگاه هستید. باید از موسوی مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی تشکر ویژه ای کنم که با تمام مسائل قانونیِ سد راه، هر کاری که از دستش برمی آید برای پارس جنوبی انجام می دهد. به ما قول داده اند که شارژ می شویم. تمام توان خود را می گذاریم تا از اعتبار و آبروی استان بوشهر و شهرستان جم دفاع کنیم و تیمی بسازیم که مردم و تماشاگران از آن لذت ببرند.

وی با ابراز خوشحالی از حمایت تماشاگران پارس جنوبی از تیمش اعلام نمود: آنها حمایت خود را از ما اعلام کردند و از ما راضی بودند. نیمه دوم ذوب آهن کاملاً عقب نشینی کرد و در دقایق پایانی هم 11 بازیکن این تیم دفاع می کردند. بودجه ما این بود همین بچه ها هفته به هفته بهتر می شوند

سرمربی پارس جنوبی در پاسخ به پرسشی در خصوص ضعف دفاع راست تیمش گفت: ذوب آهن چپ حمله بود و از سمت چپ تیم خود که سمت راست تیم ماست، فشار می آورد. ما امروز مانند جنگجویی بودیم که شمشیر نداشت. موثرترین بازیکن خط جلوی ما محمد ابراهیمی است که رابط بین هافبک ها و مهاجمان ما محسوب می گردد و نتوانست امروز به ما یاری کند. انگشت پای او مشکل کوچکی داشت که فکر نمی کردیم حاد گردد، اما جراحی کرد و از هفته بعد به ما اضافه می گردد. امیدوارم حمایت طرفداران تا هفته آخر باشد. ما جان و توان خود را برای این مردم خونگرم می گذاریم.

کمالوند در این باره که تیمش در دقایقی از نیمه دوم نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد، گفت: کاخا در نیمه دوم کارت زرد گرفت و دست ما را بست. بیشترین برخوردها در میانه زمین رخ می دهد و وقتی هافبکی کارت زرد می گیرد، دست به عصا بازی می نماید. زمانی که محمد نوری وارد بازی شد، خیلی خوب بازی کرد. در نیمه اول کاملاً بر بازی مسلط بودیم و پس از اخطار کاخا، 20 دقیقه از نیمه دوم را از دست دادیم، اما در 25 دقیقه پایانی کاملاً بر بازی مسلط بودیم. فکر می کنم اگر مسابقه دو تا سه دقیقه دیگر ادامه داشت، می توانستیم گل بزنیم.

وی با تمجید از سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان بیان کرد: علیرضا منصوریان جزو بهترین مربیان فوتبال ماست و آینده بسیار روشنی دارد. فکر می کنم او به جایگاه تیم ملی هم می رسد و امروز تیمش بسیار خوب بازی کرد. ذوب آهن در دو هفته اخیر مقابل قَدَرترین تیم های لیگ که واقعاً جاندار بازی می نمایند، به میدان رفت و در نیم فصل دوم در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر، عالی نتیجه گرفت. مشکل اساسی ما این است که هماهنگ نیستیم که هفته به هفته بهتر می شویم.

سرمربی پارس جنوبی با بیان اینکه زیاد در تیم های پرتماشاگر فعالیت نموده است، گفت: رابطه من با طرفداران خوب است و تماشاگران امروز سنگ تمام گذاشتند. ما هم با عشق و جان و دل برای آنها بازی می کنیم و از صدر تا ذیل، مخلص همه مردم جم هستیم.

کمالوند در خصوص استفاده از بازیکنان بومی و جوان تیمش، از جمله متین کریم زاده گفت: در بازی های بعد از بازیکنان استان بوشهر، بیشتر استفاده می کنیم. حدود شش یا هفت بازیکن جوان خوب داریم که آنها را پرورش می دهیم. اجازه دهید تیم کمی جا بیفتد. چون سه، چهار بازیکن بومی در نیم فصل دوم بازی می نمایند. کریم زاده هم امروز خوب بازی کرد و اگر امروز 10دقیقه به میدان رفت، هفته آینده بیشتر بازی می نماید. استفاده از جوانان هم زمان خود را می خواهد. چون آنها را باید زمانی وارد زمین کنیم که خراب نشوند. خدا را شکر می کنیم که این تعداد بازیکن خوب و مستعد بوشهری در پارس جنوبی داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بوشهر، کمالوند: مقابل پرسپولیس و ذوب آهن مستحق برد بودیم، اتفاقی که در پارس جنوبی افتاد، کم نظیر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوشهر، کمالوند: مقابل پرسپولیس و ذوب آهن مستحق برد بودیم، اتفاقی که در پارس جنوبی افتاد، کم نظیر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید