تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هرچه سریعتر مشخص تکلیف گردد

سید زین العابدین موسوی در مصاحبه با خبرنگاران اظهار کرد: در دیدار با معاون وزیر نفت درباره وضعیت تیم نفت و خواسته مردم مصاحبه کردیم که در سرانجام مقرر شد به طور فوری تکلیف باشگاه نفت از بابت هیئت مدیره و بودجه معین گردد.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هرچه سریعتر مشخص تکلیف گردد

وی اضافه نمود: انتظار می رود سال جاری تیم صنعت نفت آبادان متفاوت تر از نیم فصل نخست سال گذشته به میدان آید.

وی با بیان اینکه عمده مراجعه این روزهای فرمانداری از هواداران تیم صنعت نفت هستند، توضیح داد: خود را موظف و مکلف می دانم تا در کنار مردم عزیزمان از تیم حمایت کنیم.

وی یادآور شد: آبادانی ها تیم صنعت نفت را در قواره چهار بازی آخر فصل می خواهند و باشگاه و تیم صنعت به طور حتم این توانایی را دارند.

به گزارش خبرنگاران، نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با حضور 16 تیم از مرداد ماه سال جاری شروع می گردد، صنعت نفت آبادان که در این هشت دوره گذشته سه دوره سقوط نموده و در دو مرحله یک دوره برای سه سال و این دوره برای چهارمین سال در لیگ برتر باقی مانده، وضعیت خوبی ندارد.

فصل جابجایی به طور رسمی شروع شده و تیم های لیگ فزونی به دنبال جذب بازیکن مورد نظر خودشان هستند و این در حالی است که تیم صنعت نفت آبادان هنوز در بلاتکلیفی معین هیئت مدیره به سر می برد دیگر چه رسد به جذب سرمربی و بازیکن.

شهاب گردان (دروازه بان)، حامد پاکدل (مهاجم)، فرانکو اولیویرا، جاناتان بالتلی، عزیز سیلیکوف، ماکومبا گانجی (خارجی های تیم نفت) تاکنون از این تیم جدا شدند.

نفتی ها در فصل نوزدهمین، نهمین دوره حضور خود در لیگ برتر فوتبال ایران را تجربه می نمایند و باید دید این تجربه خوب خواهد بود یابد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هرچه سریعتر مشخص تکلیف گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیم فوتبال صنعت نفت آبادان هرچه سریعتر مشخص تکلیف گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید