حریف پرسپولیس از کره&zwnjای دیگر نمی&zwnjآید!

به گزارش انجمن پارس، ناصر محمدخانی در مورد شرایط فعلی پرسپولیس در آستانه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا و اینکه بازی سرخ پوشان با نساجی لغو شد، گفت: پرسپولیس شرایط خوبی دارد و در لیگ برتر هم نتایج بدی نگرفته است. لغو بازی با نساجی هم طبیعی بود چون AFC قوانین سفت و سختی را لحاظ نموده و اگر بازیکنان این تیم کرونا بگیرند، واقعا همه چیز به هم می ریزد. شرایط بازی با ذوب آهن هم که هنوز معین نیست اما این بازی قرار است در تهران برگزار گردد و طبیعتا انجام این بازی می تواند یک محک خوب برای پرسپولیس باشد.

حریف پرسپولیس از کره&zwnjای دیگر نمی&zwnjآید!

محمدخانی با اشاره به غیبت چند بازیکن تاثیرگذار پرسپولیس تاکید نمود: نفراتی مثل پهلوان، امیری و آل کثیر و همچنین خلیل زاده که از پرسپولیس جدا شد فوتبالیست های تاثیرگذاری هستند و غیبت آنها می تواند کار پرسپولیس را سخت کند. با این حال نکته مهم در خصوص پرسپولیس این است که آنها کار تیمی را به بهترین شکل انجام می دهند و همواره در بازی های سخت نتایج خوبی گرفته اند. از طرفی یحیی گل محمدی هم مربی کاربلدی است و می داند تیمش را چگونه برای بازی فینال آماده کند.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا این تیم می تواند در غیاب چند مهره تاثیرگذارش قهرمان گردد؟ گفت: در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست، ضمناً بازیکنان پرسپولیس به خوبی اهمیت این بازی را درک می نمایند و می دانند کسب این قهرمانی چه اهمیتی دارد. پرسپولیس در مراحل قبلی تیم های عظیم و پرقدرتی را شکست داده و قرار نیست حریف این تیم در بازی فینال یک تیم فرازمینی باشد. من امیدوارم پرسپولیس در نهایت جام قهرمانی را به ایران بیاورد.

منبع: فرارو

به "حریف پرسپولیس از کره&zwnjای دیگر نمی&zwnjآید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حریف پرسپولیس از کره&zwnjای دیگر نمی&zwnjآید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید