خبرنگاران چهار هزار میلیارد ریال به توسعه راه های البرز اختصاص یافت

کرج - خبرنگاران- پس از سفر هفته جاری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به البرز، نامه تخصیص چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای توسعه راه های این استان ابلاغ شد.

خبرنگاران چهار هزار میلیارد ریال به توسعه راه های البرز اختصاص یافت

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگاران از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، طی سفر یک روزه محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به البرز و تشریح وضعیت استان از سوی عزیزاله شهبازی استاندار البرز با تاکید بر لزوم توجه ملی برای تسریع در جهت رشد و توسعه این استان، بازدیدی از پروژه های راه سازی البرز صورت گرفت.

در این بازدید معاون رئیس جمهوری اهمیت راه های البرز را ملی دانسته و تعهد و قول مساعد دولت را برای همراهی بیشتر در این زمینه را اعلام نمود.

با گذشت یک روز از این بازدید طی نامه ای از سوی نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور سه هزار میلیارد ریال اعتبار برای مشارکت در احداث و تکمیل قطعه یک آزادراه تهران-شمال و یک هزار میلیارد ریال نیز برای مشارکت در احداث و تکمیل ادامه آزادراه همت در البرز اختصاص یافت.

حدود 10 روز پیش، شهبازی استاندار و نمایندگان مردم استان البرز با حضور در سازمان برنامه و بودجه کشور، خواهان توجه ویژه ملی برای ارتقای زیرساخت ها و امکانات شدند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور پس از این دیدار قول داد در اولین فرصت از پروژه های مهم استان البرز بازید کند که این بازدید محقق شد.

استاندار البرز بر این باور است که با دعوت از مسئولان ملی و تشریح درست از وضعیت استان می توان کاستی ها و کمبودها را با جلب اعتبارات ملی با سرعت بیشتری جبران کرد.

با وجود اینکه حضور مسئولان ملی با توجه به تراکم شدید کاری استاندارالبرز؛ معمولاً امری سخت است.

از زمان حضور عزیزاله شهبازی به عنوان استاندار در البرز به طور متوسط هر سه روز شاهد حضور یک مسئول کشوری در البرز برای پیگیری امور کلان استان بوده ایم.

8029/ ‬ 6155

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران چهار هزار میلیارد ریال به توسعه راه های البرز اختصاص یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران چهار هزار میلیارد ریال به توسعه راه های البرز اختصاص یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید