درخواست نماینده شبستر برای اختصاص سریعتر پست های معاونت استانداری ها به مدیران زن

نماینده مردم شبستر در مجلس از استانداران سراسر کشور خواست تا بخشنامه وزیر کشور برای اختصاص 30 درصد پست های معاونت استانداری ها به مدیران زن را هر چه سریعتر اجرایی نمایند.

درخواست نماینده شبستر برای اختصاص سریعتر پست های معاونت استانداری ها به مدیران زن

به گزارش خبرنگاران، معصومه آقاپور در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس با استقبال از دستور وزیر کشور برای صدور بخشنامه به کارگیری زنان در سمت معاونان استاندار، خطاب به استانداران کشور خواست تا طبق ماده 101 برنامه ششم توسعه و بخشنامه رییس جمهور در مناصب مدیریتی و در پست های سازمانی حداقل از 30 درصد توان مدیران زن استفاده نمایند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون مالی مجلس در تذکری خطاب به وزرای صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی گفت: سهمیه شکر اختصاص یافته به واحدهای فراوری صنایع غذایی کفاف یک پنجم ظرفیت این کارخانجات را می دهد. اگر شکر مورد احتیاج این واحدهای مالی به ویژه کندوداران و فراورینمایندگان عسل در روستاها و کوچک مالی به صورت کامل تامین نشود بیم سونامی بیکاری در استان آذربایجان غربی می رود.

وی در تذکری به وزیر راه و شهرسازی، گفت: تخصیص اعتبار برای تکمیل جاده شبستر به تسوج که شهر خامنه زادگاه پدری رهبر معظم انقلاب نیز در این جهت قرار گرفته است، لازم است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "درخواست نماینده شبستر برای اختصاص سریعتر پست های معاونت استانداری ها به مدیران زن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست نماینده شبستر برای اختصاص سریعتر پست های معاونت استانداری ها به مدیران زن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید