دعوت میراسماعیلی از رئیس اتحادیه آسیا برای سفر به ایران

به گزارش انجمن پارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون که برای حضور در اتحادیه جودوی آسیا، هم اکنون در امارات به سر می برد، صبح امروز در هتل رویال فجیره با عبید الانزی، رئیس اتحادیه جودوی آسیا دیدار و تبادل نظر کرد.

دعوت میراسماعیلی از رئیس اتحادیه آسیا برای سفر به ایران

رئیس اتحادیه جودوی آسیا در این نشست صمیمانه، انتخاب میراسماعیلی به عنوان رئیس فدراسیون ایران را تبریک گفت و ابراز خوشحالی کرد که یک قهرمان به این سمت رسیده است.

الانزی همچنین ابراز تمایل کرد که از هر کمکی از طرف آسیا برای ایران دریغ نخواهد کرد.

میراسماعیلی هم از رئیس اتحادیه آسیا دعوت کرد تا به ایران بیاید، رئیس اتحادیه جودوی آسیا با این درخواست موافقت و اظهار داشت در اولین فرصت به ایران می آید تا جودوی ایران را از نزدیک ببیند و شرایط توسعه آن را بسنجد.

همچنین در مورد میزبانی ایران از رقابت های باشگاه های آسیا صحبت شد و طرفین به توافقاتی دست یافتند. در این دیدار، درباره موضوعات مختلف ایران و آسیا صحبت شد.

گفتنی است، بعد از ظهر امروز، انتخابات مناطق آسیا (آسیای شرقی، آسیای غربی و آسیای مرکزی) برگزار می گردد، ایران قبلاً جزو آسیای غربی بوده ولی الان در منطقه آسیای مرکزی واقع شده است.

انتخابات اتحادیه آسیا فردا برگزار می گردد تا تکلیف رئیس این اتحادیه برای 4 سال معین گردد. تنها کاندیدا برای احراز این سمت عبدالانزی است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "دعوت میراسماعیلی از رئیس اتحادیه آسیا برای سفر به ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دعوت میراسماعیلی از رئیس اتحادیه آسیا برای سفر به ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید