برطرف بلاک اینستاگرام با 5 روش آسان

به گزارش انجمن پارس، برطرف بلاک اینستاگرام کار چندان سختی نیست. شما می توانید با استفاده از روش هایی مانند حذف برنامه های واسطه، اتصال اکانت به فیس بوک و ... این کار را به سادگی انجام دهید.

برطرف بلاک اینستاگرام با 5 روش آسان

سرویس تکنولوژی - ممکن است بعد از مدتی استفاده از اینستاگرام با پیغام های مانند action blocked یا youre temporarily blocked روبرو شوید. این پیغام ها نشان می دهند که شما توسط اینستاگرام بلاک شده اید. گاهی افراد بعد از دیدن این پیغام به پاک کردن اکانت اینستاگرام خود می پردازند، در حالیکه نیازی به حذف اکانت نیست. در این مقاله، 5 روش مختلف برطرف بلاک اینستاگرام را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید دوباره مثل قبل به طور عادی از اینستاگرام بهره ببرید.

action blocked

در اینستاگرام چیست؟

این پیغام به این معنی است که اینستاگرام شما را از یکی از فعالیت هایی مانند فالو کردن، لایک کردن، کامنت گذاشتن یا ارسال پیغام دایرکت منع نموده است. احتمالا از این فعالیت خیلی زیاد استفاده نموده اید، بنابراین اینستاگرام فکر نموده است که شما یک ربات هستید و بنابراین آن ها به طور موقت از فعالیت های شما جلوگیری نموده اند زیرا فعالیت تان بر خلاف راهبرد های آن ها است.

چرا جلوی فعالیت من در اینستاگرام گرفته شده است؟

 • افراد زیادی را فالو یا آنفالو نموده اید.
 • در مدت زمان کوتاهی یک متن مشابه را در زیر عکس های مختلف زیادی کامنت نموده اید.
 • در مدت زمان کوتاهی عکس های زیادی را لایک نموده اید.
 • اخیرا به اکانت های زیادی پیغام فرستاده اید.
 • برای انجام برخی فعالیت ها در اینستاگرام از یک اپلیکیشن واسطه استفاده می کنید.
 • در حال استفاده از یک ربات هستید تا به طور اتوماتیک کار هایی مانند لایک کردن، فالو یا آنفالو کردن یا کامنت گذاشتن را برای شما انجام دهد.
 • افراد زیادی را منشن نموده اید
 • ارسال دایرکت فراوان

اگر اینستاگرام شما را بلاک نموده، حتما یکی از این فعالیت ها برایتان آشنا است. اگر این طور نیست، می توانید با اینستاگرام تماس بگیرید و به آن ها بگویید که فعالیت های شما را اشتباهی بلاک نموده اند.

داشتن چند اکانت اینستاگرام به صورت همزمان (آموزش تصویری)

چگونه اکانت خود را از بلاک اینستاگرام خارج کنیم؟

1. از یک گوشی دیگر و اینترنت دیتا بهره ببرید

از آن جایی که آدرس IP شما توسط اینستاگرام بلاک شده، بهترین کار این است که از یک گوشی دیگر و اینترنت دیتا به جای وای فای بهره ببرید تا برطرف بلاک اینستاگرام را انجام دهید. زمانی که اینستاگرام شما را بلاک می نماید، این اکانت شما نیست که بلاک می شود، بلکه آدرس IP شما بلاک می شود. هر دستگاهی که از اینترنت استفاده می نماید دو آدرس IP دارد: یک آدرس خصوصی و یک آدرس عمومی. در خانه، روتر شما از آدرس IP عمومی که IPS شما معین نموده است استفاده می نماید تا شما را به اینترنت متصل کند. شما در موبایلتان یک آدرس IP عمومی دارید. پس اگر از دیتا و یک گوشی دیگر بهره ببرید، برطرف بلاک اینستاگرم را انجام داده اید زیرا دیگر در حال استفاده از آدرس IP بلاک شده نیستید.

2. 24 ساعت صبر کنید

اینستاگرام معمولا شما را برای 24 ساعت یا کمتر بلاک می نماید. یکی از اولویت های اصلی اینستاگرام، بلاک کردن اسپم ها و ربات ها است تا دیگر اکانت ها از آن ها محافظت شوند. پس باید به اینستاگرام نشان دهید که می توانید به مدت چند ساعت جلوی این فعالیت ها را قبل از آنبلاک شدن بگیرید. زمانی که بعد از 24 ساعت به اینستاگرام بر می گشت، همه فعالیت های شما به حالت اول باز می شود

3. اپلیکیشن های واسطه را پاک کنید

اگر در حال استفاده از یک اپلیکیشن واسطه هستید باید بلافاصله آن را پاک کنید. اپلیکیشن هایی مانند آنفالویاب امروزه بسیار محبوب شده اند. همینطور اپلیکیشن هایی هم هستند که اگر در آن ها سکه خریداری کنید به عنوان امتیاز عکس های شما را لایک می نمایند. پیشنهاد می کنیم اگر از این برنامه ها استفاده می کنید، آنها را غیبرطرفال کنید. بسیاری از اپلیکیشن هایی که از API اینستاگرام استفاده می نمایند، جلوی کاربرانشان برای سوء استفاده نکردن از ویژگی های برنامه را نمی گیرند، بنابراین وجود این برنامه ها باعث می شود که فعالیت های شما توسط اینستاگرام بلاک شوند.

4. دریافت کامنت انگلیسی

دریافت کامنت انگلیسی نیز به شما یاری می نماید تا از بلاک اینستاگرام خارج شوید. به این منظور کافیست از فالوورهایتان درخواست کنید که برای شما کامنت انگلیسی بفرستند. به همین ترتیب اینستاگرام متوجه می شود که شما ربات نیستید و در نتیجه شما را از بلاک خارج می نماید

5. اکانت اینستاگرام خود را به یک اکانت فیسبوک متصل کنید

از آن جایی که اینستاگرام فکر می نماید که شما یک ربات هستید، باید با متصل کردن اکانت خود به یک شبکه اجتماعی دیگر مانند فیسبوک به آن ها ثابت کنید که یک آدم واقعی هستید و به برطرف بلاک اینستاگرام بپردازید. این به اعتبار شما می افزاید، به همین دلیل احتمال بالایی وجود دارد که اینستاگرام شما را طی 24 ساعت آنبلاک کند.

برای این که اکانت اینستاگرام خود را به فیسبوک متصل کنید باید:

 • روی سه خطی که در پروفایل تان وجود دارد ضربه بزنید.
 • به بخش Setting بروید.
 • پایین بیایید و Linked accounts را پیدا کنید.
 • Facebook را انتخاب کنید و وارد آن شوید.

بعد از این که این کار را انجام دادید، باید برنامه را ببندید و گوشی خود را خاموش و روشن کنید تا تغییرات انجام شوند. بعد از این که این کار را انجام دادید، باید بتوانید مانند قبل از اینستاگرام خود بهره ببرید.

چگونه از بلاک شدن توسط اینستاگرام اجتناب کنیم؟

درباره بازگرداندن اینستاگرام به حالت قبل پس از بلاک شدن صحبت کردیم. حالا می خواهیم به شما یاد بدهیم که چطور از بلاک شدن توسط اینستاگرام پیشگیری کنید و اجازه ندهید این اتفاق رخ دهد.

1. از ربات ها یا اپلیکیشن های واسطه استفاده نکنید

اینستاگرام سخت گیری های زیادی در خصوص اکانت های بیش از حد فعال دارد. ربات ها می توانند خیلی سریع کار نمایند و اینستاگرام می تواند این فعالیت های سریع غیر طبیعی را تشخیص دهد؛ بنابراین اگر از ربات ها استفاده می کنید، باید آن ها را طوری تنظیم کنید که با سرعت کمی فعالیت نمایند تا برای اینستاگرام طبیعی به نظر برسند.

2. خیلی زیاد فعالیت نکنید

اگر در استفاده از اینستاگرام و فالو کردن دیگران یا لایک کردن عکس ها زیاده روی نموده اید، باید فعالیت های خود را کاهش دهید. بیشتر از 60 نفر را در یک ساعت فالو نکنید و تعداد عکس هایی که در طول یک ساعت لایک می کنید را محدود کنید تا بلاک نشوید. همچنین اگر این رخ داد می توانید از آموزش برطرف بلاک اینستاگرام در این پست بهره ببرید.

سخن آخر

در این مطلب به قدم هایی اشاره کردیم که باید برای خلاص شدن از پیغام action blocked در اینستاگرام بردارید. پیشنهاد ما به شما آشنایی کامل با ترفندهای اینستاگرام است، زیرا این ترفندها به شما یاری می نمایند تا از اتفاقاتی مانند بلاک شدن در اینستاگرام جلوگیری کنید. در سرانجام، مشتاق دریافت سوالات، نظرات و پیشنهادات شما به وسیله بخش ارسال نظر هستیم...

منبع: ستاره

به "برطرف بلاک اینستاگرام با 5 روش آسان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برطرف بلاک اینستاگرام با 5 روش آسان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید