ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات شد

به گزارش انجمن پارس، ستار هاشمی با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، به سمت معاونت فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات منصوب شد.

ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی انجمن پارس به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، با صدور حکمی معاون جدید فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را منصوب کرد.

در حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات آمده است: نظر به شایستگی و تجارب ارزشمندتان در امور مدیریتی، به موجب این حکم جنابعالی را به سمت معاون فناوری و نوآوری منصوب می کنم.لازم است با عنایت به شرایط کشور در جهت تحقق برنامه های دولت دوازدهم - تقدیمی به مجلس شورای اسلامی - و قانون برنامه ششم توسعه کشور و رعایت اسناد بالادستی به ویژه سیاست های کلی برنامه ششم توسعه کشور، اقتصاد مقاومتی و مصوبات شورای عالی فضای مجازی، علاوه بر پیشبرد امور جاری، با اتخاذ رویکرد استراتژیک و در نظر دریافت تغییرات ساختاری، اهم انتظارات به توضیح پیوست حکم را برآورده کند.

لازم به ذکر است، پیش از این در پی استعفای نصرالله جهانگرد، معاون سابق فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات، ستار هاشمی به عنوان سرپرست این معاونت منصوب شده بود.

هاشمی متولد 1355 در شهر یاسوج و استادیار دانشگاه شیراز است او از سال 93 به عنوان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس و از سال 95 به عنوان معاون فناوری شرکت ارتباطات زیرساخت مشغول به فعالیت بوده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید