فریز کردن مغز برای حیات دوباره در آینده ، 70 نفر ثبت نام کردند

به گزارش انجمن پارس، شرکتی در روسیه ادعا می نماید با دریافت 11 هزار پوند مغز افراد را منجمد می نماید تا در آینده دوباره به حیات برگردند.

فریز کردن مغز برای حیات دوباره در آینده ، 70 نفر ثبت نام کردند

به گزارش انجمن پارس، مهر به نقل از دیلی میل نوشت: شرکت KrioRus در روسیه ادعا می نماید پس از مرگ افراد مغزهایشان را فریز می نماید تا در آینده دوباره به حیات برگردند.

تا به امروز بیش از 70 نفر برای استفاده از این فرایند ثبت نام نموده اند و بعضی از آنها نیز خواهان فریز و نگهداری کل بدنشان شده اند.

مغز یا بدن افراد در مخزن بزرگی از نیتروژن مایع شناور می گردد و سپس در یک سازه فلزی خارج از مسکو نگهداری خواهد شد.

این شرکت اعلام نموده است سرویس هایش بیش از 11 هزار پوند هزینه دارد و به بازماندگان فرد درگذشته اطمینان می دهد در آینده می توانند با عزیز از دست رفته شان دیدار نمایند.

شرکت KrioRus نخستین شرکت خارج از آمریکاست که چنین سرویسی ارائه می نماید و برای فریز مغز 11 هزار و برای فریز کل بدن 28 هزار پوند هزینه دریافت می نماید. این شرکت مغز یا بدن افراد را در دمای 320.8- درجه فارنهایت ذخیره می نماید.

اوگنی الکساندروف، مدیر آموزشگاه فرضیات غیرواقعی علمی روسیه، روش های مختلف فریز کردن جسد را فقط یک شیوه تجاری می داند که هیچ مبنای علمی ندارد. او در مصاحبه با یک روزنامه گفت: این یک تصور است که امیدوار باشیم افراد پس از مرگ زنده می شوند و تا ابد زنده می مانند.

منبع: همشهری آنلاین

به "فریز کردن مغز برای حیات دوباره در آینده ، 70 نفر ثبت نام کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریز کردن مغز برای حیات دوباره در آینده ، 70 نفر ثبت نام کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید