قلعه نویی: بدشانس بودیم، 3 بازیکن ما اشتباه کردند تا گل بخوریم، باید 2 پنالتی برای سپاهان اعلام می شد

به گزارش انجمن پارس، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در بازی با پارس جنوبی به نظر من باید حداقل دو پنالتی برای سپاهان اعلام می شد و ان شاءالله من اشتباه نموده باشم.

قلعه نویی: بدشانس بودیم، 3 بازیکن ما اشتباه کردند تا گل بخوریم، باید 2 پنالتی برای سپاهان اعلام می شد

به گزارش انجمن پارس از اصفهان، امیر قلعه نویی پس از تساوی یک - یک تیمش برابر پارس جنوبی بوشهر در هفته بیست وچهارم لیگ برتر گفت: به هومن افاضلی به خاطر این نتیجه تبریک می گویم. نمی دانم چه بگویم چون تیم ما به این خوبی بازی می نماید، موقعیت های آنچنانی از جمله پنالتی و فرصت های گلزنی با شانس بالای 80 درصد داریم، اما روی یک توپ معمولی گل خوردیم و سه نفر اشتباه کردند تا این فرصت حریف گل شد.

وی اضافه نمود: موقعیت گل تیم پارس واقعاً معمولی بود، ولی باز هم به بازیکنانم خسته نباشید می گویم. همه می دانند که اگر تیمم خوب نبود می گفتم، اما دل من برای کوشش بازیکنانم می سوزد که مزدشان را نمی گیرند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه دارد: این بازی همه چیز از جمله کرنر، شوت در چهارچوب، پنالتی و تیرک داشت و واقعاً بدشانس هستیم، چون هم توپ های مان وارد دروازه نمی گردد و هم محمد طیبی با آن همه تجربه، سعید آقایی و دروازه بان مان روی یک شوت معمولی اشتباه می نمایند.

قلعه نویی گفت: واقعاً به بازیکنانم خسته نباشید می گویم، چون فوتبال خوبی بازی می نمایند و نمی توانم از آنها خرده بگیرم. اگر بازیکنان بد و بی کیفیت باشند می توانم از آنها ایراد بگیرم، اما زمانی که خوب بازی می نمایند نمی توانم این کار را انجام دهم.

وی درباره اعتراض های خود به داوری توضیح داد: به نظر من باید حداقل دو پنالتی برای سپاهان اعلام می شد و ان شاءالله من اشتباه نموده باشم. در یک صحنه یک خطای هند رخ داد و یک بار هم مقابل یاری داور اول روی مرتضی منصوری خطای پنالتی رخ داد. باز هم به گروه داوری خسته نباشید می گویم، اما این دو پنالتی برای ما اعلام نشد. بالاخره شرایط برای تیم های شهرستانی به این شکل است و کاری نمی توان کرد. باید از خودمان خرده بگیریم. زمانی که موقعیت های خود را گل نمی کنیم یک توپ هم می آید و وارد دروازه می گردد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به اینکه آیا جنگیدن سپاهان برای قهرمانی تمام شده است، افزود: کوشش خود را انجام می دهیم و هنوز امیدواریم. نمی توان از این فوتبال ایراد گرفت، چون این تساوی فقط به دلیل بدشانسی و کم شانسی بود و مربی نمی تواند کاری کند.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قلعه نویی: بدشانس بودیم، 3 بازیکن ما اشتباه کردند تا گل بخوریم، باید 2 پنالتی برای سپاهان اعلام می شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: بدشانس بودیم، 3 بازیکن ما اشتباه کردند تا گل بخوریم، باید 2 پنالتی برای سپاهان اعلام می شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید