محمد خرمگاه: بازیکنان ما در باد پیروزی مقابل الغرافه خوابیده بودند، استقلال بهترین تیم ایران در فاز حمله است

از دید محمد خرمگاه، مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان، استقلال بهترین تیم ایران در فاز حمله است.

محمد خرمگاه: بازیکنان ما در باد پیروزی مقابل الغرافه خوابیده بودند، استقلال بهترین تیم ایران در فاز حمله است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران, محمد خرمگاه پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل استقلال در دیداری معوقه از هفته هفدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور ضمن بیان این مطلب گفت: در ابتدا به استقلال تبریک می گویم. آنها بازی خیلی خوبی را به نمایش گذاشتند. الان استقلال بهترین تیم ایران در فاز حمله است. بازیکنان خط جلوی استقلال در انتقال توپ به یکدیگر عالی هستند و من به آنها بابت این مسئله تبریک می گویم.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با انتقاد از شاگردانش اعلام کرد: واقعاً امروز یکی از بدترین بازی های خود را انجام دادیم. در هشت سال مربیگری ام چنین شرایط بدی را در تیمم ندیده بودم. فکر می کنم بازیکنان ما در باد پیروزی مقابل الغرافه خوابیده بودند و به این خاطر افتضاح بازی کردند. در حال حاضر هم باید راهکاری برای ادامه فصل پیدا و خودمان را آماده بازی روز پنجشنبه کنیم.

وی در خصوص فشردگی بازی های لیگ برتر نیز توضیح داد: برای هر سه تیم حاضر در لیگ قهرمانان آسیا بازی های فشرده ای پیش روست که فقط باید با برنامه ریزی آن را مدیریت کرد. مطمئناً شرایط همه تیم ها سخت است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "محمد خرمگاه: بازیکنان ما در باد پیروزی مقابل الغرافه خوابیده بودند، استقلال بهترین تیم ایران در فاز حمله است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمد خرمگاه: بازیکنان ما در باد پیروزی مقابل الغرافه خوابیده بودند، استقلال بهترین تیم ایران در فاز حمله است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید