هشدار پلیس آگاهی درخصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری

به گزارش انجمن پارس، رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در خصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری هشدار داد و از والدین خواست در این خصوص مراقبت لازم را از فرزندان خود به عمل آورند.

هشدار پلیس آگاهی درخصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری

به گزارش گروه حوادث انجمن پارس از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ شهاب امینی اظهارکرد: متاسفانه باز هم بازی با سلاح شکاری در دو استان کشور موجب وقوع دو فقره قتل غیرعمد و منجر به فوت دو کودک بی گناه شد؛ موضوعی که با رعایت جوانب احتیاطی از سوی والدین می توانست از داغدار شدن خانواده ها جلوگیری کند.

وی با اشاره به تعطیلی مدارس به دلیل شیوع ویروس کرونا و احتمال دسترسی بچه ها به اسلحه شکاری موجود در بعضی منازل گفت: دارندگان سلاح می بایست از نگهداری اسلحه در مکان ناایمن پرهیز نمایند و حتما در حمل و استفاده از آن نکات حفاظتی و مراقبتی لازم از جمله نصب قفل ماشه را مورد توجه قرار دهند.

رئیس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجا در ادامه به حوادث تلخ و ناگوار بازی بچه ها با سلاح شکاری اشاره نمود و به دارندگان این ابزار خطرناک هشدار داد و گفت: متاسفانه یکی از دلایل وقوع قتل های غیر عمد، غفلت و سهل انگاری در استفاده و نگهداری صحیح از سلاح شکاری است.

امینی همچنین از والدین خواست در نگهداری صحیح و اصولی از سلاح شکاری اهتمام جدی داشته باشند تا از وقوع هرگونه حادثه غیر قابل جبران جلوگیری به عمل آید.

منبع: جام جم آنلاین

به "هشدار پلیس آگاهی درخصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار پلیس آگاهی درخصوص دسترسی بچه ها به سلاح شکاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید