پخش بازی های تیم ملی والیبال ایران در برنامه توپ و تور

بازی های تیم ملی والیبال ایران در لیگ ملت های والیبال FIVB در قالب ویژه برنامه توپ و تور از شبکه سه سیما و سایر بازی ها نیز از شبکه ورزش سیما به صورت زنده پخش می گردد.

پخش بازی های تیم ملی والیبال ایران در برنامه توپ و تور

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، لیگ جهانی والیبال با نام جدید لیگ ملت های والیبال 2019 با حضور 16 تیم در سطح یک برگزار می گردد و بازی والیبالیست های ایران در برنامه توپ و تور به تهیه نمایندگی بهزاد کاویانی روی آنتن شبکه سه سیما می رود.

کاویانی با بیان اینکه ویژه برنامه سال جاری متفاوت تر از سال های گذشته پوشش داده خواهد شد، گفت: پخش آیتم های مختلف و جذاب متناسب با زمان، گرافیک و معرفی کشورهای حاضر در رقابت های لیگ به تصویر کشیده خواهد شد و با حضور کارشناسان، تحلیل فنی مسابقات به صورت تخصصی در هر بازی انجام می گردد.

او اضافه نمود: تمامی بازی های دلاورمردان کشورمان را به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهیم کرد، ضمن اینکه پوشش تمامی مسابقات در کنداکتور شبکه معین شده است. پخش و پوشش سایر مسابقات لیگ ملت های والیبال نیز از شبکه ورزش سیما خواهد بود.

کاویانی همچنین درباره کیفیت پخش مسابقات یادآور شد: برنامه توپ و تور در هفت سال گذشته به عنوان بهترین پوشش دهنده پخش زنده مسابقات معرفی شده و امیدواریم سال جاری نیز با هدف رضایت هرچه بیشتر هموطنان عزیزمان بهترین پوشش رسانه ای این مسابقات را ارائه دهیم.

این تهیه نماینده گفت: 150 نفر مستقیم و 250 نفر غیرمستقیم این برنامه را در سه استودیوی تهران، ارومیه و اردبیل از شروع تا سرانجام مسابقات همراهی می نمایند و امیدواریم مجموع این کوشش ها با رضایت مخاطبان گرامی همراه باشد.

او توضیح داد: با توجه به اینکه در هفته های سوم و چهارم مسابقات، در شهرهای ارومیه و اردبیل میزبان بازی ها خواهیم بود، تمامی آیتم های ویژه دو شهر میزبان از پیش ساخته شده و آماده پخش حین برگزاری مسابقات است.

لیگ ملت های والیبال FIVB با حضور 16 تیم از کشورهای آرژانتین، استرالیا، برزیل، بلغارستان، کانادا، چین، فرانسه، آلمان، ایران، ایتالیا، ژاپن و لهستان، پرتغال، روسیه، صربستان و آمریکا از دهم خرداد به مدت پنج هفته تا نهم تیر برگزار می گردد و بازی های تیم ملی والیبال ایران در قالب ویژه برنامه توپ و تور از شبکه سه سیما و سایر بازی ها نیز از شبکه ورزش سیما به صورت زنده پخش می گردد.

زمان پخش رقابت ها، کشور میزبان و محل برگزاری مسابقات به توضیح زیر است:

شهر ژیانگمن چین (سالن ژیانگمن)

آدینه 10 خرداد - ساعت 12:30 - ایران - ایتالیا (برگزار شده)

شنبه 11 خرداد - ساعت 16:30 - ایران - چین (برگزار شده)

یکشنبه 12 خرداد - ساعت 12:30 - ایران - آلمان (برگزار شده)

شهر توکیو ژاپن (استادیوم ماساشینوفورست)

آدینه 17 خرداد - ساعت 11:10 - ایران - برزیل

شنبه 18 خرداد - ساعت 10:40 - ایران - آرژانتین

یکشنبه 19 خرداد - ساعت 14:10 - ایران - ژاپن

شهر ارومیه (سالن غدیر)

آدینه 24 خرداد- ساعت 18:30 - ایران - کانادا

شنبه 25 خرداد - ساعت 18:30 - ایران - لهستان

یکشنبه 26 خرداد - ساعت 18:30 - ایران - روسیه

شهر اردبیل (استادیوم رضا زاده)

آدینه 31 خرداد - ساعت 18:30 - ایران - پرتغال

شنبه 1 تیر- ساعت 18:30 - ایران - استرالیا

یکشنبه 2 تیر - ساعت 18:30 - ایران - فرانسه

شهر پلوودیف بلغارستان (کولودروما)

آدینه 7 تیر - ساعت 18:30 - ایران - صربستان

شنبه 8 تیر - ساعت 22:10 - ایران - بلغارستان

یکشنبه 9 تیر - ساعت 18:30 - ایران - آمریکا

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پخش بازی های تیم ملی والیبال ایران در برنامه توپ و تور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پخش بازی های تیم ملی والیبال ایران در برنامه توپ و تور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید