پلمب بعضی مغازه ها در اودلاجان

به گزارش انجمن پارس، یکی از هنرمندان صنایع دستی از پلمب شدن چهار مغازه عرضه ظرف های یک بار مصرف در بازارچه صنایع دستی اودلاجان تهران اطلاع داد.

پلمب بعضی مغازه ها در اودلاجان

به گزارش انجمن پارس، بعد از عرضه اجباری صنایع دستی در نخستین بازارچه صنایع دستی تهران، بسیاری از صاحبان مغازه ها در این بازارچه که شغل اصلی شان فروش ظرف های یک بار مصرف پلاستیکی بود، جلوی مغازه شان صنایع دستی را که به صورت امانی گرفته بودند، عرضه و در پشت آن، به شغل قدیمی شان مشغول بودند.

پیش از این، یکی از مغازه دارها به خبرنگار انجمن پارس گفته بود: چون عرضه صنایع دستی اجباری شده، ما هم به طور موقت جلوی مغازه را با صنایع دستی تزیین نموده ایم و این اجناس را به صورت امانی از یکی دیگر گرفته ایم تا مدت یک ماه که عرضه صنایع دستی اجباری است، بگذرد و ببینیم بعد چه می گردد. حالا اگر در این مدت نتیجه خوبی بگیریم و همه هم حاضر شوند صنایع دستی عرضه نمایند، خودمان این شغل را ادامه می دهیم، در غیر این صورت به شغل قبلی مان برمی گردیم.

به نظر می رسد بعد از گذشت چهارماه از افتتاح این بازارچه و بی توجهی بعضی مالکان به هشدارهای داده شده از سوی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور و شهرداری به دلیل عرضه کالاهایی به جز صنایع دستی، خاتمه روز گذشته مغازه های خاطی پلمب شدند.

نخستین بازارچه صنایع دستی استان تهران 10 مهرماه با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی، رئیس شورای شهر و شهردار منطقه 12 در اودلاجان افتتاح شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پلمب بعضی مغازه ها در اودلاجان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پلمب بعضی مغازه ها در اودلاجان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید