پوگبا هنوز به رئال امید دارد

به گزارش انجمن پارس، پوگبا هنوز هم امیدوار است تا بتواند در تابستان تیم فوتبال منچستریونایتد را ترک نموده و راهی رئال مادرید گردد، هرچند به خوبی می داند که عملی شدن این انتقال کار آسانی نیست و تقریبا احتیاج به یک معجزه است.

پوگبا هنوز به رئال امید دارد

در انگلیس پنجره جابجایی برای جدایی بازیکنان بسته شده، اما پوگبا امیدوار است منچستریونایتد درباره قیمت انتقال او انعطاف پذیرتر باشد تا قرارداد بسته شده و او در ژانویه تیم را ترک کند.

موضع یونایتد هم در این باره معین است و سران باشگاه اعلام کردند در صورتی که بتوانند جایگزین مناسبی برای او پیدا نمایند برای خروجش از تیم و بازی کردن در سانتیاگو برنابئو با او همکاری خواهند کرد.

از طرفی در مادرید هم همه توجهات به نیمار و رقابت با بارسا برای جذب او است و این یعنی فعلا باشگاه مادریدی برای جذب پوگبا کوششی نمی کند، مخصوصا که نمی تواند او را از ابتدای فصل داشته باشد و در صورت پیروز بودن مذاکرات هم این بازیکن را از ژانویه خواهند داشت. این یعنی همه چیز بستگی به شرایط نیمار دارد.

اما دلخوشی بازیکن فرانسوی به این است که زیدان به دنبال جذبش است و مینو رایولا، مدیر برنامه هایش هم در کوشش برای انتقال او است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پوگبا هنوز به رئال امید دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوگبا هنوز به رئال امید دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید