چرا جولیا رابرتس هیچوقت بازی تاج و تخت را تماشا نکرده

آی سینما: جولیا رابرتس بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار فاش کرده که تا به حال حتی یک قسمت از بازی تاج و تخت را ندیده است. او در گفت وگو با پاتریشیا آرکت دیگر بازیگر برنده اسکار درباره دلایلش صحبت کرده است.

چرا جولیا رابرتس هیچوقت بازی تاج و تخت را تماشا نکرده

در این گفت وگو که با عنوان بازیگران درباره بازیگران برای ورایتی ضبط می شود، آرکت برخی سوالات مخاطبان را از رابرتز پرسید. یکی از سوال ها درباره این بود که چه کسی در سرانجام بازی تاج و تخت روی سریر آهنین می نشیند؟ آرکت پرسید: بازی تاج و تخت را تماشا می کنی؟

رابرتس در پاسخ گفت: هیچوقت بازی تاج و تخت را ندیده ام ولی یکی دو روز پیش بهم گفت تو شبیه وحشی ها هستی. وحشی ها لقب مردمی است که در سریال در آن سوی دیوار شمال زندگی می کنند و مردمان آزاد هم خوانده می شوند.

او که به تازگی در سریال بازگشت به خانه محصول آمازون بازی کرده، در ادامه شباهتش به وحشی ها توضیح داد: موهای من خیلی فرفری است و الان حسابی به آن رسیده ام. آن روز در ساحل بودم و موهایم داستان خودشان را می گفتند.

کمی بعد این بازیگر برنده اسکار توضیح داد چرا هیچوقت بازی تاج و تخت را تماشا نکرده: زیادی ترسناکه. شاید زیادی صحنه های ناجور داره.

آرکت تایید کرد: کلی صحنه های ناجور داره . زامبی و چیزهای دیگه هم هست.

رابرتس در پاسخ گفت: پس قطعا به درد من نمی خورد.

فصل هشتم و سرانجامی این سریال پرطرفدار در حال پخش است و کمتر از 48 ساعت دیگر آخرین قسمت این فصل پخش می شود و پرونده آن بسته می شود.

9417

منبع: آی سینما

به "چرا جولیا رابرتس هیچوقت بازی تاج و تخت را تماشا نکرده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا جولیا رابرتس هیچوقت بازی تاج و تخت را تماشا نکرده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید