کیم جونگ اون روز کارگر را تبریک گفت

به گزارش انجمن پارس، در اوج شایعات مربوط به شرایط سلامتی رهبر کره شمالی، رسانه های دولتی این کشور اعلام کردند کیم جونگ اون در پیامی روز جهانی کارگر را به کارگران کشورش تبریک گفته است.

کیم جونگ اون روز کارگر را تبریک گفت

به گزارش ایرنا؛ روزنامه رودونگ سینمون روز آدینه گزارش کرد رهبر کره شمالی همزمان با یکم آوریل (12 اردیبهشت) روز جهانی کارگر، با انتشار پیغامی از کارگران کشورش که مشغول کار در صنایع مختلف هستند قدردانی نموده است.

کیم پیش از این نیز در پیغام های جداگانه ای از کارگران شهرک ساحلی وونسان و همچنین کارگران یک سایت تفریحی قدردانی نموده بود.

رسانه های کره شمالی به ندرت شایعات مربوط به رهبر این کشور را به طور مستقیم منتشر می نمایند آن ها معمولاً گزارش ها یا عکس هایی از کیم منتشر می نمایند تا نشان دهند وی از سلامت برخوردار است.

غیبت 20 روزه کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در انظار عمومی باعث ایجاد شایعاتی در خصوص شرایط سلامتی وی شده است، کیم جونگ اون 36 ساله آخرین بار در 11 آوریل (23 فروردین) در انظار عمومی ظاهر شد زمانی که در جلسه حزب کارگران کشورش خواهان تدابیر شدید علیه ویروس کرونا شده بود.

عدم حضور وی در مراسم بزرگداشت 108 امین سالگرد تولد پدر بزرگش کیم ایل سونگ در 15 آوریل (27 فروردین)، برآورد هایی را در خصوص سلامت وی برانگیخته است وی از زمان تصدی مقام رهبری کره شمالی در اواخر سال 2011، سابقه نداشته است در این مراسم شرکت نکند.

بعضی رسانه های آمریکایی و کره ای در بعضی اخبار تایید نشده گزارش نموده بودند که کیم بعد از انجام یک عمل جراحی سخت، به شدت بیمار است.

منبع: فرارو

به "کیم جونگ اون روز کارگر را تبریک گفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیم جونگ اون روز کارگر را تبریک گفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید