گلکسی اس 11 با نمایشگری خمیده در 4 جهت

به گزارش انجمن پارس به نقل از گیزموچاینا، سامسونگ مدت ها است که موبایل هایی با نمایشگرهای خمیده می سازد. اما این نمایشگرها فقط در دو طرف خمیده هستند.

گلکسی اس 11 با نمایشگری خمیده در 4 جهت

درهمین راستا به تازگی کپی رایت اختراع موبایلی با نمایشگری خمیده در 4 جهت به تازگی منتشر شده است. این کپی رایت در سپتامبر 2018 میلادی ثبت اما در 6 ژوئن 2019 منتشر شده است. به همین دلیل بسیاری از کارشناسان معتقدند این طرح احتمالاً مربوط به سامسونگ گلکسی اس 11 است.

سامسونگ پیش از این دو موبایل با نمایشگرهایی که در دو گوشه خمیده هستند را عرضه نموده است اما این بار نمایشگر دستگاه در هر 4 جهت خمیده است.

البته موبایل Honor Magic که در سال 2016 میلادی عرضه شد نیز نمایشگری با خمیدگی در تمام جهات داشت. اما طراحی آن به طور کامل شبیه کپی رایت سامسونگ نبود. مهمترین وجه تمایز میان دو طراحی به اندازه لبه های نمایشگر مربوط است. طرح سامسونگ بر خلاف Honor Magic لبه ای بسیار نازک دارد و تمام صفحه را می پوشاند.

نکته متمایز دیگر آنکه سامسونگ حسگرها و دوربین سلفی را زیر نمایشگر مخفی نموده است. از آنجا که نمایشگر خمیده است بنابراین دوربین به طور زاویه دار زیر نمایشگر قرار داده شده تا تصویر به طور مخدوش ثبت نگردد.

علاوه بر آن نشانی از اسکنر اثر انگشت در پشت دستگاه یا کنار نمایشگر دیده نمی گردد.

در تصاویر مربوط به این کپی رایت به نظر می رسد دستگاه 2 دوربین پشتی و یک دکمه در بخش کناری خود دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گلکسی اس 11 با نمایشگری خمیده در 4 جهت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گلکسی اس 11 با نمایشگری خمیده در 4 جهت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید