یوسفی شانس طلایی وزنه برداری در بوینس آیرس

پس از اعلام استارت لیست نهایی وزنه برداران شرکت کننده در بازی های المپیک نوجوانان، علیرضا یوسفی نماینده سنگین وزن کشورمان اگر چه در صندلی دوم وزنش واقع شده است اما او بخت طلایی ایران در بوینس آیرس به شم

یوسفی شانس طلایی وزنه برداری در بوینس آیرس

به گزارش خبرنگاران ، پس از اعلام استارت لیست نهایی وزنه برداران شرکت نماینده در بازی های المپیک نوجوانان، علیرضا یوسفی نماینده سنگین وزن کشورمان اگر چه در صندلی دوم وزنش قرار گرفته است اما او بخت طلایی ایران در بوینس آیرس به شمار می رود.

استارت لیست رقابت های وزنه برداری بازی های المپیک جوانان اعلام شد و دو نماینده ایران 21 و 22 مهر در بوینس آیرس روی تخته می روند. بنابر استارت لیست بازی ها، عسگری دون در رده چهارم و یوسفی در رده دوم استارت لیست اوزان خود قرار دارند.

در دسته 85 کیلوگرم جایی که امیررضا عسگری دون نماینده نوجوان وزنه برداری ایران در آن حاضر است، 7 وزنه بردار با هم رقابت می نمایند که در بین این نفرات، امیر رضا با رکورد ورودی 300 کیلوگرم در رده چهارم استارت لیست است. کریستیانو فیکو از ایتالیا با 330 کیلوگرم اول است. بابایف از آذربایجان با 310 کیلوگرم دوم و گالیاتساتوس از یونان با 305 کیلوگرم سوم هستند. زمان برگزاری رقابت عسگریدون: ساعت 12 و 30 دقیقه بامداد شنبه 21 مهر به وقت تهران روی تخته می رود.

همچنین در دسته 85+ کیلوگرم نیز 7 وزنه بردار برای تعیین شدن صندلی قهرمانی رقابت دارند. علیرضا یوسفی نماینده شایسته و پرامید سنگین وزن ایران در این وزن است که با رکورد ورودی 350 کیلوگرم به همراه وزنه بردار هلند دوم است. هریستو هریستوف از بلغارستان با 355 کیلوگرم در صدر استارت لیست قرار گرفته است. یوسفی راس ساعت 12 و 30 دقیقه بامداد یکشنبه 22 مهر روی تخته می رود.

5، 210

منبع: ایران ورزشی

به "یوسفی شانس طلایی وزنه برداری در بوینس آیرس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوسفی شانس طلایی وزنه برداری در بوینس آیرس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید