سریال و پخش خانگی

تعداد فالوور ملاک انتخاب بازیگران شده است!

بازیگر جوان سریال حکایت های کمال گفت: امروز متأسفانه ملاک بعضی فیلمسازان و سریال سازان برای انتخاب بازیگران تعداد دنبال کنندگان و فالوور های آن ها در فضای مجازی شده است.

16 دی 1398

اتمام نگارش نسخه سینمایی پایتخت

خبرگزاری صبا: در حالی که پیشتر اخباری منتشر شده بود درباره اجرای نسخه نمایشی پایتخت در آمریکا و کانادا به تازگی خشایار الوند نویسنده پایتخت از اتمام نگارش نسخه سینمایی این مجموعه اطلاع داد.

23 آذر 1398

سلبریتی هایی که با بالا رفتن سن، جذاب تر می شوند

خبرنگاران: هالیوود به چهره های جوان علاقه ای وسواس گونه دارد. همانطور که در فیلم کلاسیک همه چیز درباره ایو (All About Eve) دیدیم همیشه یک ستاره جوان تر منتظر دریافت جای ستاره های دیگر است، اما خوشبختانه این رویه در حال تغییر است. بسیاری از چهره های افسانه ای...

15 آبان 1398

وان پلاس 7T با نمایشگر 90 هرتزی، پردازنده به روز شده و قیمت استثنائی معرفی گردید

انتها وان پلاس از پرچم دار نیم سال دوم خود با نام وان پلاس 7T رونمایی کرد. این گوشی جانشین وان پلاس 7 (مدل ارزان تر) شده است و نسخه پرو به همراه ندارد.

10 آبان 1398

فصل پایانی بازی تاج و تخت شایسته این همه فحش نبود!

حالا که سریال تمام شده است و بعد از گذشت دو ماه از نگارش آن دغدغه، می توان گفت که فصل نهایی، درخور کیفیتی که در شأن اثر می نمود نبود، ولی آن هراس هم که در دل داشتم، خوشبختانه چندان به مقصد نهایی نزدیک نشد

1 شهریور 1398

اتفاق بی سابقه برای سریال عروس تاریکی

اما فارغ از جذابیت یا ضعف های کار، اتفاقی که نام عروس تاریکی را در آغازین روز های نمایشش ترند کرد، اتفاق بی سابقه ای بود که به قول یکی از کاربران فضای مجازی مرز های سریال سازی رو فرسنگ ها جابه جا کرد و آن هم چیزی نبود مگر تغییر نام سریال.

17 مرداد 1398

چرا جولیا رابرتس هیچوقت بازی تاج و تخت را تماشا نکرده

آی سینما: جولیا رابرتس بازیگر سرشناس آمریکایی و برنده جایزه اسکار فاش کرده که تا به حال حتی یک قسمت از بازی تاج و تخت را ندیده است. او در گفت وگو با پاتریشیا آرکت دیگر بازیگر برنده اسکار درباره دلایلش صحبت کرده است.

10 مرداد 1398

دیوید لینچ اسکار افتخاری دریافت می نماید

یازدهمین دوره جوایز گاورنر آموزشگاه علوم و هنرهای سینمایی اسکار از اعطای جایزه افتخاری به چهار سینماگر از جمله دیوید لینچ کارگردان مطرح آمریکایی اطلاع داد.

8 مرداد 1398

تصویربرداری فاز اول یک سانتیمتر تا لبخند به خاتمه رسید

به گزارش خبرنگاران به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، تصویربرداری مجموعه یک سانتیمتر تا لبخند به کارگردانی حسن حجگذار و نویسندگی محمدجواد برقانی پس از اخذ مجوز از اداره ارشاد شیراز در چهار فاز جداگانه پیگیری می گردد. ضبط این سریال ابتدا از شهر شیراز شروع...

15 بهمن 1397